Ikona

Zdravotnický nábytek

Nabídka vysoce kvalitního zdravotnického nábytku pro vybavení nemocnic, ordinací lékařů, domovů pro seniory a čekáren pro pacienty.

Hospitalizace

Hospitalizace

Pro Vaše zařízení nabízíme kvalitní zdravotnická lůžka, která jsou vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů. Lůžka se ovládají buď mechanicky nebo pomocí elektřiny. Manipulace s nimi je snadná a bez větší námahy.

Křesla

Křesla

Nabízíme relaxační křesla, která jsou vhodná, jak pro domácí péči, tak i pro převoz pacientů v zařízeních. Křesla jsou vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů. Jejich ovládání je možné buď mechanicky nebo za pomoci elektřiny. Manipulace s nimi je velmi snadná díky speciálním kolečkám ve spodní části křesla.

Stolky

Stolky

Ke zdravotnickým lůžkům nabízíme i zdravotnické noční stolky. Noční stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů. Stolky mají různý počet zásuvek a úložných prostorů pro co největší komfort pacientů. Manipulace s nimi je velmi snadná.

Nosítka

Nosítka

Krom klasických mobilních nosítek nabízíme i speciální multifunkční nosítka a nosítka pro záchranáře, která jsou vhodná pro transport pacientů v zařízeních, ale i v terénu. Nosítka jsou vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů.

Pediatrie

Pediatrie

Myslíme i na hospitalizace našich nejmenších a proto nabízíme, jak dětské postele, tak i dětské jesličky. Postele i jesličky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů a to tak, aby nedošlo k poranění dítěte. Manipulace s nimi je velmi snadná díky speciálním kolečkám.

Vyšetřovací lůžka

Vyšetřovací lůžka

Nabízíme vyšetřovací lůžka, a to speciální gynekologická nebo obyčejná multifunkční a terapeutická lůžka. Lůžka jsou vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a lehce omyvatelných materiálů. Jejich ovládání je možné buď mechanicky nebo za pomoci elektřiny.

Zdravotnické skříně

Zdravotnické skříně

Do Vašich ordinací nabízíme zdravotnické skříně různých velikostí a tvarů. Skříně jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, které jsou snadno omyvatelné. Skříně mají různý počet poliček a úložných prostorů, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim potřebám.

Zdravotnické vozíky

Zdravotnické vozíky

Do naší nabídky jsme zahrnuli i zdravotnické vozíky. Vhodné nejen na přepravu léků a spotřebního materiálu, ale také na přepravu prádla a čistících prostředků. Vozíky jsou vyrobeny z vysoce odolného a snadno omyvatelného materiálu.

Příslušenství do ambulancí

Příslušenství do ambulancí

V neposlední řadě nabízíme i příslušenství pro Vaše ambulance. Jedná se o výškoměry, odpadkové koše, schůdky, držáky na infuze, zástěny, světla a speciální židličky. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů.