O nás

Společnost Pharmacorp CZ s.r.o. byla založena v roce 2012 za účelem provozování lékáren a specializované distribuce zdravotnického materiálu do různých typů zdravotnických zařízení. Majitelem společnosti je česká akciová společnost CANTALUPO, a.s..

Díky profesionálnímu přístupu, příjemnému personálu, kvalitním službám a produktům, jsme si od počátku svého působení získali dobré renomé a početnou spokojenou klientelu. Na rozdíl od řady firem působících v našem oboru, je naše obchodní filozofie zaměřena především na budování dlouhodobě udržitelného a oboustranně výhodného partnerského vztahu s našimi dodavateli a zákazníky.

Mezi hodnoty, které vyznáváme, patří

Odpovědnost

Odpovědnost vůči našim zákazníkům a dodavatelům

Fair Play

Smysl
pro fair play

Profesionalita

Vzájemná důvěra a profesionalita

V roce 2015 Pharmacorp CZ s.r.o. uzavřel smlouvu se společností LifeScan, jejíž výrobky řady OneTouch® se staly jednou z hlavních obchodních komodit naší společnosti.

Od roku 2018 zastupujeme některé výrobce inkontinenčních pomůcek, a to značky: MoliMed, MoliCare, MoliNea, Tena, Depend®, iD, Abri, Seni, Attends. A zásobujeme jimi trh v České republice.

Dále od roku 2018 zastupujeme společnost Abbott v distribuci nutridrinků značky Ensure.

Od roku 2019 je Pharmacorp CZ s.r.o. výhradním zástupcem společnosti Givas s.r.l. v České republice.
Společnost Givas s.r.l. je výrobcem vysoce kvalitního zdravotnického nábytku.

Obchodní aktivity společnosti se zaměřují především na zajištění kvalitní logistiky a distribuce vybraných produktů lékařům, pacientům, lékárnám, nemocnicím, domovům pro seniory, léčebnám dlouhodobě nemocných a dalším zdravotnickým zařízením. Společnost provozuje také e-shop se zdravotnickým sortimentem.