O nás

Společnost Pharmacorp CZ s.r.o. byla založena v roce 2012 za účelem provozování lékáren a specializované distribuce zdravotnického materiálu do různých typů zdravotnických zařízení. Majitelem společnosti je česká akciová společnost CANTALUPO, a.s.

Díky profesionálnímu přístupu, příjemnému personálu, kvalitním službám a produktům, jsme si od počátku svého působení získali dobré renomé a početnou spokojenou klientelu. Na rozdíl od řady firem působících v našem oboru, je naše obchodní filozofie zaměřena především na budování dlouhodobě udržitelného a oboustranně výhodného partnerského vztahu s našimi dodavateli a zákazníky.

Mezi hodnoty, které vyznáváme, patří

Odpovědnost

Odpovědnost vůči našim zákazníkům a dodavatelům

Fair Play

Smysl
pro fair play

Profesionalita

Vzájemná důvěra a profesionalita

Od roku 2015 do roku 2019 byla společnost Pharmacorp CZ s.r.o výhradním zástupcem společnosti LifeScan, přesněji řady OneTouch®.

Od roku 2018 zastupujeme některé výrobce inkontinenčních pomůcek, a to značky: MoliMed, MoliCare, MoliNea, Tena. A zásobujeme jimi trh v České republice.

Dále od roku 2018 zastupujeme společnost Abbott v distribuci nutridrinků značky Ensure.

Od roku 2019 je Pharmacorp CZ s.r.o. výhradním zástupcem společnosti Givas s.r.l. v České republice.

Společnost Givas s.r.l. je výrobcem vysoce kvalitního zdravotnického nábytku.

Od roku 2019 do roku 2020 Pharmacorp CZ s.r.o. spolupracoval se společností Roche s.r.o., a to v oblasti diabetologie.

Ke konci roku 2019 společnost uzavřela smlouvu s VivaChek Biotech Co., Ltd. pro distribuci pomůcek pro diabetiky značky VivaChekTM.

Od roku 2020 společnost spolupracuje se slovenskou společností ProFound Bratislava s.r.o., jako exkluzivní distributor aktivního oxidačního roztoku Nexodyn.

Obchodní aktivity společnosti se zaměřují především na zajištění kvalitní logistiky a distribuce vybraných produktů lékařům, pacientům, lékárnám, nemocnicím, domovům pro seniory, léčebnám dlouhodobě nemocných a dalším zdravotnickým zařízením. Společnost provozuje také e-shop se zdravotnickým sortimentem.

Od roku 2020 je Pharmacorp CZ s.r.o. hlavním distributorem společnosti Vassilli s.r.l. v České republice.