Nový glukometr OneTouch® Verio® Flex - modrá, zelená, červená. Je to tak jednoduché!
Představujeme OneTouch® Verio® Flex, jednoduchý přístroj pro ty, kteří chtějí rychle rozumět významu naměřených čísel. Má 3barevný indikátor, který vám ihned ukáže, zda je hodnota glykemie „low“ (nízká), „in range“ (v limitu) nebo „high“ (vysoká), a tak se můžete dál věnovat svým životním aktivitám.
Nastavené mezní hodnoty je možné kdykoliv změnit, a tím zajistit, že máte správné rozmezí. To vám může pomoci mít vše pod kontrolou a dosáhnout svých cílových⁺ glykemických hodnot.
Padne přesně do vašeho života i do ruky
Malý, tenký design a obrazovka s velkými snadno čitelnými číslicemi vám ulehčí rozumět výsledkům. Použití je jednoduché a rychlé a přesné výsledky jsou k dispozici během 5 sekund. Navíc se přístroj jednoduše nastaví, můžete ho použít ihned bez speciálních pokynů k užívání.
OneTouch® Verio® Flex
- pro použití jednoduchý, přesný a rychlý
- 3barevný indikátor rozsahu
- snadno čitelný, výsledky na obrazovce
- malý, tenký design a obrazovka s velkými jasně čitelnými číslicemi
- uchová 500 předchozích výsledků
- USB a Bluetooth®připojení⁺⁺
Objevte OneTouch® Verio® Flex
Nový glukometr OneTouch® Verio® - inovace, design a jednoduchost
Nový glukometr OneTouch® Verio® je nejnovější přírůstek do rodiny produktů OneTouch. Díky inovativnímu přístupu vám OneTouch® Verio® poskytuje maximum důležitých informací už na první pohled. Není potřeba posunovat zobrazení nebo používat tlačítka. Měřte se jednoduše jako dosud a přitom získejte bez jakékoli další námahy nové užitečné informace a pokyny na dobře čitelném barevném displeji s vysokým rozlišením. Při testech potvrdilo devět z deseti pacientů jednoduchost ovládání tohoto glukometru a snadné porozumění výsledkům.** Měření snad nikdy nebylo tak jednoduché a přitom efektivní.
Měřte se jako dosud a získejte užitečné informace na dobře čitelném, barevném displeji s vysokým rozlišením – bez jakýchkoliv dalších úkonů. Při testech devět z deseti lidí potvrdilo jednoduchost ovládání tohoto glukometru a bylo pro ně snadné porozumět výsledkům.**
Indikátory správného rozsahu glykémií
Systém barevných indikátorů vám automaticky sdělí, zda máte vysokou hodnotu cukru v krvi (červená), nízkou hodnotu (modrá) nebo je vaše hodnota ve správném rozsahu (zelená). S glukometrem OneTouch® Verio® snadno porozumíte svým výsledkům a získáte více jistoty při řízení své glykémie, ať už formou fyzické aktivity, výběrem jídla nebo dávkováním inzulínu.
Poznámky o pokroku
Glukometr OneTouch® Verio® vyhledává známky pokroku v léčbě na základě vyhodnocování předchozích výsledků měření a dá vám pomocí automatických zpráv na obrazovce vědět, jak jste na tom. Když jsou vaše hodnoty po nějakou dobu trvale ve správném rozmezí nebo se do správného rozmezí vrátíte po sérii vysokých hodnot, ocení zpráva o úspěchu vaše snažení.
Objevte OneTouch® Verio®
Glukometr OneTouch Select® Plus Flex
Glukometr OneTouch Select® Plus Flex umožňuje jednoduché použití u širokého spektra diabetiků s možností připojení Bluetooth.
Glukometr OneTouch Select® Plus Flex splnil kritéria pro přesnost systému podle normy ISO 15197:2013 v laboratorních a klinických studiích výkonnosti.
Glukometr OneTouch Select® Plus Flex je kompaktní a není problém mít glukometr vždy s sebou.
Inovace
Trojbarevný indikátor rozmezí hodnot glykemie umožňuje pacientům, aby snadno sledovali, zda jsou jejich hodnoty glykemie nízké, v limitu nebo vysoké. Barevný indikátor rozmezí hodnot glykemie automaticky zobrazí popis daného rozmezí, upozorní na barevný indikační proužek, a tím pomůže pacientům lépe porozumět naměřeným výsledkům. Glukometr OneTouch Select® Plus Flex se používá s testovacími proužky OneTouch Select® Plus - automaticky se přizpůsobí přirozené variabilitě červených krvinek, proto se můžete spolehnout na výsledky při každém měření.
Každá sada OneTouch Select Plus Flex® obsahuje:
  • Glukometr pro měření hladiny glukózy v krvi OneTouch Select Plus Flex® (včetně baterie)
  • Odběrové pero OneTouch® Delica®
  • 10 sterilních lancet OneTouch® Delica®
  • Pouzdro
  • Příručku pro uživatele
  • Průvodce „Začínáme“
Objevte OneTouch Select® Plus Flex
Glukometr OneTouch Select® Plus - Vaše hodnoty. Vaše rozmezí. Je to tak snadné.
Přesnost
Glukometr OneTouch Select® Plus splnil kritéria pro přesnost systému podle normy ISO 15197:2013 v laboratorních a klinických studiích výkonnosti.
Inovace
Trojbarevný indikátor rozmezí hodnot glykemie umožňuje pacientům, aby snadno sledovali, zda jsou jejich hodnoty glykemie nízké, v limitu nebo vysoké1. Barevný indikátor rozmezí hodnot glykemie automaticky zobrazí popis daného rozmezí, upozorní na barevný indikační proužek, a tím pomůže pacientům lépe porozumět naměřeným výsledkům glykemie.
NOVÉ testovací proužky OneTouch Select® Plus se automaticky přizpůsobí přirozené variabilitě červených krvinek, proto se můžete spolehnout na výsledky při každém měření.
Objevte OneTouch Select® Plus